zakladka_o nas

Tradycja naszej firmy sięga roku 1968. Tak długa historia działalności w optyce okularowej mocno zobowiązuje.

Na przestrzeni tych lat wszelkie nasze działania ogniskowały się wokół klienta tak, aby zapewnić mu jak najlepszą jakość widzenia oraz niepowtarzalną radość i komfort z noszenia okularów. Do dziś przy różnych okolicznościach łapiemy się na tym, że temat optyki jest ciągle przez nas poruszany i żywy - tak już zapewne pozostanie – my po prostu żyjemy optyką.

Jesteśmy dyplomowanymi optykami, dysponujemy ponad 40-letnim doświadczeniem, a naszą pasją są nowinki z zakresu technologii obróbki szkieł okularowych i ciągłe śledzenie nowych trendów w światowej modzie okularowej. Od początku naszej działalności jesteśmy członkami Dolnośląskiego Cechu Optyków, co potwierdza nasze kwalifikacje i doświadczenie.

U nas znajdą Państwo największy wybór markowych opraw – zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych, oraz fachową obsługę i doradztwo w zakresie korekcji okularowej oraz soczewek kontaktowych.

W naszym salonie znajduje się również wyspecjalizowany warsztat optyczny. Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi wykonujemy oprawy okularowe w godzinę!

Pozostajemy w nieustannym poszukiwaniu nowych trendów dla Państwa, gwarantujemy zawsze solidność i rzetelność – oto nasza misja i cel działania.

Jolanta Deka Boruszewska
Bohdan Boruszewski

DLACZEGO AKURAT MY?

TRADYCJA

Nasze doświadczenie i kwalifikacje poparte jest ponad 50-letnią tradycją w optyce. Gwarantujemy naszych klientom fachowe doradztwo oraz usługi na najwyższym poziomie.

NAJWIĘKSZY WYBÓR OPRAW

W naszej ofercie znajduje się 3000 modeli opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Dostępne u nas są oprawki światowych projektantów, ale nie brakuje również tych w ekonomicznych cenach.

OKULARY W GODZINĘ

Dzięki specjalistycznemu warsztatowi optycznemu znajdującemu się na miejscu w naszym salonie - klienci mogą liczyć na fachową obsługę, w tym odbiór gotowych okularów w godzinę!