Lata doświadczenia nauczyły nas, że każdy z klientów wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się soczewki okularowe najwyższej jakość. W ofercie naszego salonu są dostępne soczewki okularowe firm, tj. JZO, Essilor, Hoya, Seiko czy Zeiss.

zakladka_oferta_soczewki-okularowe_soczewki-jednoogniskowe

Soczewki jednoogniskowe

Soczewki jednoogniskowe wspierają jeden obszar widzenia. Korzystają z nich osoby z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością oraz astygmatyzmem.

zakladka_oferta_-soczewki-okularowe_soczewki-relaksacyjne

Soczewki relaksacyjne

Soczewki wspierające akomodację. Dla pracujących przed komputerami czy monitorami i odczuwających zmęczenie oczu, bóle głowy i skarżących się na nieostre widzenie.

zakladki_oferta_soczewki-okularowe_soczewki-progresywne

Soczewki progresywne

Soczewki przeznaczone dla osób, które zaczynają odczuwać pogorszenie widzenia na bliskich odległościach. Posiadają progresywną zmianę mocy co pozwala na komfortowe widzenie na każdej odległości.

zakladka_oferta_soczewki-okularowe_soczewki-barwione

Soczewki barwione

Soczewki barwione polecane są osobom, które z powodu schorzeń okulistycznych, potrzebują na stałe delikatnie zabarwionych soczewek okularowych lub chcącym cieszyć się ochroną przeciwsłoneczną.

zakladka_oferta_soczewki-okularowe_soczewki-fotochromowe

Soczewki fotochromowe

Samozaciemniające się soczewki korekcyjne, które pod wpływem światła oraz temperatury zmieniają swoje zabarwienie, chroniąc oczy przed promieniowaniem UV.

zakladka_oferta_soczewki-okularowe_Transitions

Soczewki
Transitions

Nowa generacja soczewek fotochromowych, która zapewnia szybsze i efektywniejsze dostosowanie się do wszystkich warunków świetlnych i temperaturowych.

zakladka_oferta-soczewki-okularowe_soczewki-dla-kierowcow

Soczewki
dla kierowców

Zmienne warunki pogodowe, a także podróż za dnia i w nocy wymagają specjalnego wsparcia dla oczu. Posiadamy soczewki, które podniosą znacząco komfort i bezpieczeństwo.

zakladka_oferta_soczewki-okularowe_soczewki-wysokoindeksowe

Soczewki wysokoindeksowe

Soczewki wysokoindeksowe to soczewki o współczynniku załamania światła większym niż 1,52. Dla osób chcących się cieszyć estetycznymi, cienkimi, ale też i lekkimi soczewkami.

zakladka_oferta_soczewki-okularowe_szkla-specjalne

Soczewki
specjalne

Wysokospecjalistyczne soczewki okularowe umożliwiające m.in. korekcję dużej i bardzo dużej krótkowzroczności, dalekowzroczności i wysokiego astygmatyzmu.

zakladka_oferta_soczewki-okularowe_soczewki-do-komputera

Soczewki do pracy
przy komputerze

Soczewki pozwalające na bezpieczną i komfortową pracę przed ekranami komputerów.

zakladka_-oferta_dla-sportowcow

Soczewki dla sportowców

Okulary sportowe wymagają specjalnych soczewek ze względu na specyficzną zakrzywioną konstrukcję oprawy (okulary specjalnie zachodzą aż na skroń.